Keller Williams Plano - JOE FLORES
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 421 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  10506 Thunderwood Drive, Aubrey, TX 76227
  Listing Courtesy Of: Keller Williams NO. Collin Cty, 972-562-8883, Andrea Pratt
  I ri - 2 875 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1530 N Buckner Boulevard, Dallas, TX 75218
  Listing Courtesy Of: Allie Beth Allman & Assoc., 214-521-7355, Clifton Kessler
  I ri - 504 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6029 E University Boulevard #107, Dallas, TX 75206
  Listing Courtesy Of: Briggs Freeman Sotheby's Int'l, 214-350-0400, Oscar Andujo
  I ri - 836 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1830 Johnson Court, Grapevine, TX 76051
  Listing Courtesy Of: Berkshire HathawayHS PenFed TX, Alisa Runge
  I ri - 836 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6946 La Vista Drive, Dallas, TX 75214
  Listing Courtesy Of: Ebby Halliday, REALTORS, 817-481-5882, Alicia Mueller
  I ri - 1 646 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (Tani)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2409 Columbia Drive, Flower Mound, TX 75022
  Listing Courtesy Of: Listing Spark, 512-827-2252, Aaron Jistel
  I ri - 1 146 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1273 Troon Drive, Frisco, TX 75036
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty Plano, 817-881-9255, Walker Wagner
  I ri - 234 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1721 Shoebill Drive, Little Elm, TX 75068
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Legacy, 972-599-7000, Mike Esfandi
  I ri - 145 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3808 Cedarbrush Drive, Dallas, TX 75229
  Listing Courtesy Of: Compass RE Texas, LLC., 214-536-4727, Becky Frey
  I ri - 69 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  104 Midcrest Drive, Irving, TX 75063
  Listing Courtesy Of: Dave Perry Miller Real Estate, 214-369-6000, Paramjeet Soni
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  JOE FLORES
  Numri i licencës: 0599841
  JDF Properties

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bn0tl0a92hv0p967t20g
  Keller Williams Plano
  3600 Preston Rd Ste 100 Plano, TX 75093
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.